Na to, že seriál Beverly Hills 90210 běžel v devadesátých letech, dodnes byste poznali dobrosrdečné rodiče hlavních představitelů. I když byli ke svým dětem dost přísní, tak si svou oblibu u publika získali.

Pořád vypadají skvěle i přes šedivé vlasy a nějaké ty vrásky navíc. Táta Jim přišel o vlasy, ale v obličeji byste ho poznali na první dobrou. Máma Cindy, i když se jí blíží sedmdesátka, je stále usměvavá a vypadá jako taková ta typická babička, která vám uplete ponožky a udělá kakao.

Co se herectví týče, tak svou roli starostlivé mámy z Béháčka nikdy nepřekonala, jako většina herců z kultovního seriálu. Občas má nějaký štěk v nějakém sitcomu, ale na divadelních prknech je za velkou hvězdu, hlavně na Broadwayi. Jen v osobním životě bohužel tolik štěstí neměla. Její manžel zemřel na rakovinu, pak se podruhé vdala a nyní se živí jako terapeutka v Hollywoodu.

Táta Jim po natáčení Beverly Hills nezahálel. Objevil se v populárních seriálech jako Dobrá manželka, Myšlenky zločince nebo Kriminálka Las Vegas. Je ženatý a má dva syny.