Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na první živou Barbie? Valeria Lukyanova už jako panenka nevypadá

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 15 fotografií
galerie
Lidé po celém světě se mohli zbláznit, když se jim před několika lety představila Valeria Lukyanova (34). Šlo o vůbec první živou Barbie a velmi rychle si našla své fanoušky i odpůrce. Čas ale plyne jako voda a Valeria už se do panenky dávno nestylizuje. Nyní je z ní něco jako léčitelka věřící v sílu křišťálů a vypadá úplně jinak.

Než se Valeria Lukyanova změnila v živou Barbie, byla to celkem obyčejná, ale pěkná dívka. Pak se rozhodla změnit v panenku, nechala si odoperovat žebra, výrazně zhubla, podstoupila několik plastických operací, nechala si prodloužit vlasy a najednou byla naprosto bizarní osobnost na světě.

Dříve Valeria neopouštěla dům bez modrých kontaktních čoček a silného líčení, které z ní udělalo tu pravou Barbie. V posledních letech se však rozhodla svůj životní styl změnit a svou někdejší identitu nechala plavat.

Nyní se Lukyanova soustřeďuje na ezoteriku. Věří v sílu křišťálů a údajně léčí lidi. I když pozůstatky z minulosti jsou na jejím těle stále znát, břišáky, které Barbie rozhodně nemá, jsou nepřehlédnutelné. I na líčení ubrala, její vlasy nejsou svítivě blond a v oblečení je o něco střídmější. Podívejte se do galerie.

Související články

Další články