Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na pohádku Princezna ze mlejna? Krásná Eliška nám trochu zestárla, ale charisma jí stále nechybí

Díky roli Elišky se do ní zamilovaly tisíce mužů.
+ Další fotografie
Už je to více než dvacet let, kdy světlo světa spatřila pohádka Princezna ze mlejna v čele s herečkou Andreou Černou. Té bylo teprve šestnáct let, kdy ji role Elišky proslavila a otevřely se jí dveře do českého šoubyznysu. Jak s tím naložila? Rozhodně byste v ní tu hezkou dceru mlynáře jen těžko hledali.

Neexistuje snad člověk, který by neviděl pohádku Princezna ze mlejna a neznal tu milou holku Elišku, do které se zamiluje i vodník či čert. Jenže ty doby jsou pryč a nikdo nemládneme. Ani herečka Andrea Černá (39), ve které už jen skalní fanouškové vidí pohlednou blondýnku.

Ale rozhodně z ní nevyrostla nějaká čarodějnice, je stále pohledná, dokonce zabodovala v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde hrála zdravotní sestřičku a mámu dcery průšvihářky. Jenže ona sama nikdy neměla tu možnost poznat, jaké je to být matkou. Dokonce prý ani nebyla vdaná.

Žije hlavně divadlem, které je pro ni všechno, a na natáčení „Princezny“ už vzpomíná s úsměvem, jako by to vlastně ani nebyla ona sama. Sami posuďte, jestli byste v ní Elišku ze mlejna ještě dnes viděli, nebo byste ji nepoznali.

Mohlo by vás zajímat

Další články