Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na muže, kterému se na internetu vysmáli kvůli tloušťce? Takový večírek mu lidé z Twitteru přichystali, ukápne vám i slza!

Z tohohle příběhu vás bude hřát u srdce.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 3 fotografie
Ještě před několika týdny se mu vysmívali pro jeho tloušťku, teď se jeho hateři ale musí plácat po hlavě. "Tančící muž" Sean O’Brien se totiž nejenom dočkal obrovské podpory na sociálních sítích, ale ostatní mu také uspořádali velký večírek. Na něm nechyběla Monika Lewinská nebo online Pharrell Williams.

Pamatujete si ještě na příběh muže, který si chtěl na jedné akci zatančit, ale jiní návštěvníci se mu vysmáli? Celého zahanbeného ho následně vyfotili a snímek vyvěsili na sociální sítě, kde se měl stát terčem dalšího výsměchu.

Internetová komunita to ovšem nenechala jenom tak a především ženy zorganizovaly velkou kampaň, během níž vyjadřovaly neznámému muži svou podporu. Zároveň slíbily, že pokud bude jeho identita odhalena, uspořádají mu velký večírek.

Do veřejné výzvy se zapojily i slavné osobnosti a po tančícím muži pomocí hashtagu #FindDancingMan pátral třeba Pharrell Williams.

A příběh měl skutečně dobrý konec, protože Sean O’Brien, zesměšňovaný muž z fotky, se na Twitteru opravdu přihlásil a všem poděkoval za podporu. Konec to ale tak úplně nebyl. Co bylo totiž muži osazenstvem sociálních sítí slibováno? Ano! Velká party, na níž si bude moci bez ostychu zatančit.

Právě ta se odehrála o posledním víkendu. A můžete si být jisti, že byla velkolepá. Zúčastnilo se jí kolem tisícovky lidí, zdravici poslal zmiňovaný Williams a výtěžek z ní navíc posloužil dobré věci, konkrétně boji proti šikaně, za něhož přišla orodovat sama Monika Lewinská.

O’Brien neskrýval nadšení. „Stalo se něco, o čem se mi nikdy v životě ani nesnilo. Je to úžasné. Hodně mě to sebralo,“ sdělil.

My už dlouho víme, že síla sociálních sítí je opravdu mocná, ale tohle je opravdu neuvěřitelné!

Související články

Další články