Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na mladého Supermana ze seriálu Smalville? Dnes je to prošedivělý čtyřicátník!

Pamatujete si na mladého Supermana ze seriálu Smalville? Dnes je to prošedivělý čtyřicátník!
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Seriál Smalville byl další variací na komiksového hrdinu Supermana. Tentokrát se tvůrci rozhodli ukázat, jak tenhle superhrdina trávil dětství kdesi na odlehlé farmě, kde si v klidu mohl trénovat svoje schopnosti. Hlavní roli dostal sympatický Tom Welling, kterému je dnes 39 let. Jak se mu od konce natáčení daří?

Ještě než začal Clark Kent pracovat v Daily Planet, žil s rodiči na farmě v městečku Smalville. Zažíval si tady první lásky, chodil do školy a poprvé potkal svého úhlavního nepřítele Lexe. Přesně o tom byl seriál, kde zazářil Tom Welling, který do té doby hrál hlavně v divadlech.

Hned po střední věděl, že se chce stát hercem. Šel pracovat jako stavební dělník, aby se ve volném čase mohl co nejvíc věnovat herectví. Zahrál si v seriálu Soudkyně Amy nebo Speciální jednotka. Zlom přišel až ve Smalville. Do role Clarka byl vybrán z 2000 uchazečů a fanoušci se shodují, že tvůrci nemohli sáhnout po lepším herci Tom je prostě slušňák a ta záchrana světa mu kouká z očí.

Nakonec se natočilo neuvěřitelných 217 epizod tohoto seriálu a Tom vyhrál několik cen Bohužel si úspěch neobhájil a nyní se ve filmech objevuje už minimálně. Nejvýraznější byla jeho role ve snímky Dvanáct do tuctu, kde si zahrál i s Ashtonem Kutcherem.

Dnes je to skoro čtyřicetiletý muž. Místy má šediny, tváře trochu naducané, ale pořád je to krasavec se širokými rameny. Nyní se spekuluje o tom, že by se před kamerami opět objevil v roli Supermana.

Související články

Další články