Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na miminko z Pařby ve Vegas? Neuvěříte, jak vypadá teď!

Miminko z Pařby ve Vegas tak trochu vyrostlo.
Zdroj: profimedia.cz
Kdo viděl Pařbu ve Vegas z roku 2009, určitě si vzpomene na legrační miminko, které si ve filmu zahrálo. Od natáčení už uběhlo 8 let a z batolete vyrostl sympatický chlapec. Jak nyní vypadá?

Kdo by neznal Pařbu ve Vegas v hlavní roli s Bradleym Cooperem. Na bláznivou komedii, kdy tři kamarádi propaří noc, se snad ani nedá zapomenout. A pokud jste tento film viděli, určitě si vzpomenete na roztomilé miminko, které si po boku této hvězdy zahrálo.

Objevilo se na pokoji kamarádů, kteří se přijeli do Vegas loučit se svobodou. Od natáčení už uběhlo 8 let a z miminka vyrostl sympatický chlapec Grant Holmquist. A ve filmu na sebe strhl hodně pozornosti! Ve filmu se zároveň vystřídalo 8 dětí, ale on byl jediný chlapec! Alternovala ho dokonce i jeho sestra Avery.

„Natáčení i společnost herců jsem si velmi užívala,“ řekla jeho matka Carrie Holmquist pro časopis People. Podívejte se, jak chlapec vypadá dnes!

Související články

Další články