Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na milionáře Michala Červína z pořadu Vem si mě? Luxus vyměnil za vězeňský mundúr a nemá ani na známku na dopis

Z usměvavého pracháče se stala troska.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Zdálo se, že má podnikatel Michal Červín vše, na co si jen vzpomene. Nadité konto penězi, luxusní auta, nadprůměrné bydlení a ženy se kolem něj točily jako vosy kolem medu. Jenže to bylo s přímou úměrou plné peněženky. Jak si sáhl na dno, zbankrotoval, tak přišel o vše. Dokonce i o svobodu!

Když ho Barbara Kautmanová (37) v soutěži Vem si mě „vyhrála“, tak si myslela, jaký jackpot nezískala. Sice svatba se nekonala, ale počala s ním dceru Rozárku. Jenže chvíli po jejím narození začalo to pravé peklo. O osudu této soutěžící jsme psali ZDE.

Ukázalo se, že Michal Červín (46) nebude tak bohatý, jak se tvářil, ale spíš má před bankrotem. Láska brzy skončila a boháč neměl ani na alimenty, takže ho pravidelně zlatokopka Barbara dávala k soudu. Jenže to by ještě nebylo pro něj tak strašné, kdyby se nepřišlo na to, že své jmění v minulosti získal podvody a zpronevěrami, takže na něj byl vydán zatykač.

Červín se spravedlnosti dlouho bránil, dokonce utekl do Thajska, kde si myslel, že na něj policie nemůže. Sice česká policie byla krátká, ale nakonec se udal sám. A důvod? Neměl ani korunu, aby mohl žít na jiném kontinentu, a nikde žádné známé. Poslední spřízněná duše, jeho přítelkyně, se vrátila zpět do Čech a on se ze zoufalství udal.

Strávil pár dní v thajském vězení a pak byl předán České republice. Tady si odpykává trest v pankrácké věznici a dokonce, když posílal dopis deníku Blesk, aby se snažil očistit, tak věznice za něj musela zaplatit známku, protože ani těch pár korun mu nezbylo. Vůbec nic už nemá, jen holý zadek a je možná rád, že je zavřený, protože tam má aspoň pravidelný přísun jídla a střechu nad hlavou.

Na svobodě by neměl ani na chleba a pravděpodobně by se z něj stal bezdomovec. I takové konce můžou potkat boháče, kteří se tak rádi chlubili svým jměním.

Související články

Další články