Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na malou Lily z Kroku za krokem? Takhle hubatá blondýna vypadá po 25 letech!

Na tuhle holku se úplně zapomnělo!
+ Další 2 fotografie
Když se v divácky úspěšném filmu nebo seriálu objeví dítě, obvykle se z dětské hvězdy stane v dospělosti hercem nebo herečkou. To ovšem není případ Emily Mae Young (25), která svoji hereckou kariéru ukončila v devíti letech.

Sestry Olsenovy, Lindsay Lohan nebo Macaulay Culkin, ti všichni jsou známí i poté, co vystoupili ze stínu svých dětských rolí. Emily je jednou z mála výjimek. Měla skvěle našlápnuto, byla populární hvězdičkou, hrála v seriálech a reklamách, jenže osud tomu chtěl jinak.

Emily se narodila na Valentýna v roce 1990. Už ve čtyřech letech díky své roztomilé tvářičce vyhrála v jedné z dětských soutěží krásy, objevovala se v reklamách. Proslavila se až o několik málo let později, když jí bylo šest, objevili ji pro úspěšný seriál Krok za krokem. V něm si zahrála hubatou Lily Foster-Lambert, nejmladší dceru Franka a Carol. V seriálu vystupovala až do jeho konce v roce 1998.

Objevila se ještě v několika dalších rolích, třeba ve filmech Strážný anděl nebo Všechny moje děti. Před kamerou se ale nakonec ukázala naposledy v roce 1999. Jak píše web tvnoviny.sk, dnes žije v Kalifornii.

Mohlo by vás zajímat

Další články