Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na krásnou Summer z Pobřežní hlídky? Prošla si peklem, vyndali jí prsa a dnes zkouší návrat

Pamatujete se na tuto kočku?
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Jako nádhernou záchranářku Summer Quinn si ji zamiloval každý chlap. Jenže dnes je Nicole Eggert 45 let a na slávu už jen vzpomíná. Život jí zkazili muži.

Nicole Eggert patřila mezi největší hvězdy legendárního seriálu Pobřežní hlídka. Jenže jak už to tak bývá, tak úspěch s sebou nese pokušení.

Na krásnou Nicole se lepili muži a nejvíce jí dal zabrat její snoubenec Corey Haim. Tenhle kanadský herec spadl do drog a Nicole později přiznala, že vztah s ním byl peklem.

Nicole popsala, jak vypadá život na hraně, a dnes je ráda, že na Haima pomalu zapomíná. Stihla si pořídit dvě dcery. Krásnou Dilyn má s hercem Justinem Herwickem. V roce 2011 pak přišla na svět druhá dcera Keegan.

Televizní diváci ji naposledy mohli vidět v reality show Botched, kde se objevila v roce 2015. Tady musela ukázat prsa, protože Botched je show o tom, kde tým plastických chirurgů předělává to, co spáchali jejich amatérští kolegové. Nicole si nechala vyndat prsní implantáty a věřila, že jí to pomůže hlavně po psychické stránce. Povedlo se to? Podívejte se do fotogalerie.

.

Související články

Další články