Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Pamatujete si na Jeskyňku, kterou sváděl Štěpánek? Hvězda Básníků si dnes žije skvěle!

Pamatujete si na Jeskyňku, kterou sváděl Štěpánek? Hvězda Básníků si dnes žije skvěle!
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Dnes jí je už 51 let, ale pořád má krásnou a něžnou tvář. Adriana Tarábková (dnes užívá příjmení Romanová) se do srdcí diváků zapsala jako zdravotní sestřička Jeskyňka, která tak něžně sváděla zamilovaného Štěpánka v podání Pavla Kříže (56).

Jeskyňka z Básníků svůj poslední film natočila před pětadvaceti lety. Romantický film Jak básníci přicházejí o iluze natočil Dušan Klein v roce 1984.

Adriana Tarábková byla díky svůdné postavě předurčena pro kameru, ale i přesto se slibné kariéry herečky vzdala. "Ještě na začátku školního roku v osmé třídě jsem stála v řadě při tělocviku jako nejmenší na posledním místě. Všechny moje spolužačky už vypadaly jako ženy. Já byla malá a hubená jako kotě. O rok později jsem byla najednou druhá nejvyšší, ale stále hubená. Dnes by to bylo možná plus, ale v době, když jsem dospívala já, ještě kult štíhlosti nebyl na pořadu dne. Takže jsem vyrůstala s pocitem, že všechna děvčata kolem jsou krásná a já je možná někdy dostihnu," uvedla po letech v rozhovoru pro MF Dnes.

Dnes je ráda, že stojí mimo šoubyznys. Prý by to bylo pro ni moc kruté, kdyby z ní byla filmová hvězda.

Jako svůj životní úspěch bere to, že má šťastné manželství. Za muže si vzala fotbalového bosse ze Slovanu Bratislava. Manžela doprovází na všechny důležité zápasy. Sama si založila firmu na obalové materiály a za nic by neměnila. Měla nabídku vrátit se k filmování, ale nabídku slovenské televize odmítla, do velkého světa filmu se vracet už rozhodně nechce.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy