Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na hlavní představitelku filmu Kačenka a strašidla? Takhle dnes vypadá

Jak vypadá Helena Vitovská dnes?
+ Další 3 fotografie
Patříte-li mezi fanoušky televizního filmu a seriálu Kačenka a strašidla, jistě si vzpomenete na jeho hlavní představitelku, malou Kačenku Mahlerovou. Její role se tehdy zhostila Helena Vitovská, která v branži nezůstala. Jak dnes bývalá dětská hvězda vypadá a čím se živí?

Cesta Heleny Vitovské k filmu začala úplnou náhodou – maminčina sestřenice znala asistenta režie připravovaného filmu Nefňukej, veverko! a dozvěděla se, že už dlouho hledají holčičku, která by se hodila na hlavní roli. Helenčina maminka odmítla jít s dcerou na konkurz, a tak ji vzala sama sestřenice. Malá Helena se štábu líbila, a tak se v hlavní roli postavila před kameru.

Mnohem větší přízeň diváků jí pak přinesla až dvojdílná pohádková komedie Kačenka a strašidla a Kačenka a zase ta strašidla, kde si zahrála po boku Jiřiny Bohdalové, Svatopluka Beneše či Evy Vejmělkové. Pohádková komedie o nezaměstnaných strašidlech a Domu hrůzy byla u dětského publika oblíbená. Vitovská ale s individuálním studijním plánem hodně zameškávala školu, a tak s hraním skončila. Toho, že od filmu odešla, prý nelituje.

Vitovská vystudovala dvě vysoké školy – Policejní akademii a management na Vysoké škole zemědělské. Je milovnicí britských koček a pracuje jako manažerka. Naposledy se nechala slyšet, že po filmu netouží, ale kdyby jí někdo nabídl zajímavou roli, přemýšlela by o ní.

Mohlo by vás zajímat

Další články