Když se dostal do finále pěvecké soutěže, tak po něm šílely tisíce dívek po celé republice. Měl tvář hezounka, krásný hlas a kukuč, že byste ho objali a mazlili. Jenže ani Tomáš čas nezastaví a ten si s ním pěkně pohrál.

Má tak o dvacet kilo víc, kterých se nemůže za žádných okolností zbavit, až se z něj stal věčný dietář. I když má za manželku štíhlou baletku, která si nemůže dovolit mít ani kilo navíc, tak ho nedokáže udržet, aby pak nezajel do „mekáče“ a nesnědl kupu nezdravých věcí.

Jenže kila nejsou to jediné, co ho trápí. V minulosti byl totiž v hospodě napaden a prohozen oknem. Dávno se sice z té události oklepal, ale na památku mu zůstala obrovská jizva na pravé tváři.

Jenže když jsme ho potkali na finále Muže roku v Náchodě, tak i na levé tváři jste si mohli všimnout, že má další oděrky. Copak se snad připletl do nějaké bitky a dostal opět přes pusu?

„Kupodivu je to takový pracovní úraz, v divadle jsem si ho přivodil sám, tak za tím nehledejte žádnou senzaci. Naštěstí už se praní vyhýbám, a když je někdo agresivní, tak utíkám. I když s mou váhou to jde docela těžko,“ řekl nám pobaveně zpěvák, který se snaží svůj vzhled neřešit.

Jako jeden z mála ze SuperStar se v šoubyznysu uchytil, vystupuje v muzikálech a na různých společenských akcích. Sice to není na Slavíka, ale i tak se tím živí a vypadá to podle jeho panděra, že dost obstojně. Rozhodně nestrádá.