Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na číšníka Gunthera z Přátel? Dnes byste Jamese Michaela Tylera nepoznali

+ Další 4 fotografie
proměna
Kdo z fanoušků seriálu Přátelé by mohl zapomenout na číšníka Gunthera. Blonďatý sympaťák byl beznadějně zamilovaný do Rachel a ze srdce nenáviděl všechny muže, se kterými kdy randila. Od začátku natáčení seriálu uběhlo už 25 let a představitel Gunthera James Michael Tyler (57) se změnil tak, že byste ho na ulici rozhodně nepoznali.

Ačkoliv se seriál Přátelé začal natáčet už před 25 lety, jeho obliba ani po takové době neklesá. Diváci se i dnes u televize rádi zasmějí nejen u příhod šestice přátel, ale i některých vedlejších postav, jejichž příběhy, ačkoliv příliš prostoru nedostaly, byly také velmi humorné a zajímavé.

Jednou z nejoblíbenějších vedlejších postav seriálu byl i číšník Gunther, kterého diváci nejčastěji vídali v kavárně Central Perk, kam si ústřední parta chodila často posedět. Ačkoliv jeho chování dokázalo obecenstvo mnohokrát naštvat, většina fanoušků seriálu mu i přesto fandila. I když ho ale lidé na obrazovce vídali po celých 10 sérií Přátel, dnes by ho nejspíš nepoznali. Prošel totiž skutečně velkou změnou vzhledu.

Blonďaté, skoro až bílé vlasy jsou u Jamese Michaela Tylera minulostí. Herec si nechal své hnědé, nyní už prošedivělé vlasy, trochu vyplešatěl a nechal si narůst vousy. Do podoby, v jaké jsme ho vídali na obrazovkách po dlouhá léta, má nyní skutečně velmi daleko. Podívejte se do galerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články