Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na bývalou hvězdu Novy? Z Pavly Charvátové se stala neskutečná kočka

Z Pavly se stala ještě větší kráska.
Zdroj: profimedia.cz
Pamatujete si ještě hvězdu Televizních novin na Nově Pavlu Charvátovou? Pracovala vedle takových profíků, jako byl Pavel Zuna či Pavel Dumbrovský, ale pak se v roce 2008 zničehonic vypařila jak pára nad hrncem. Co vlastně bývalá zpravodajská hvězda dělá dnes? A jak vypadá poté, co odešla ze šoubyznysu?

Bývalá moderátorka Pavla Charvátová (42) odešla před osmi lety z televizní obrazovky a vypadá to, že jí to náramně prospělo. Vypadá lépe než dřív, odhodila své typické brýle, nechala si udělat ofinku a je z ní vážně kočka. A co teď vlastně dělá, když už nemoderuje?

Vydala se do úplně jiného oboru. Se svým manželem Tomášem (50) provozují golfový resort, kterému Pavla dělá manažerku. A vypadá to, že se konečně našla. Na všechny strany jen září. Do televize by se opravdu už nikdy nevrátila?

„Jak se říká, nikdy neříkej nikdy. Nabídkou, kterou bych byla ochotná zvážit, by bylo moderování pořadu pro děti nebo něco podobného. Ale jinak jsem se svou prací šťastná," prozradila deníku Blesk usměvavá moderátorka.

Tak uvidíme, jestli Pavle odhodlání vydrží, třeba ji ještě na televizní obrazovce brzy uvidíme. Nechme se překvapit…

Související články

Další články