Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Pamatujete si na bizarní telenovelu Ošklivka Betty? Fanoušci herečku v reálu nemohou poznat

Pamatujete si na bizarní telenovelu Ošklivka Betty? Fanoušci herečku v reálu nemohou poznat
Zdroj: csfd.cz
+ Dalších 6 fotografií
19 let
Ošklivka Betty v jihoamerickém podání byla jedna z první telenovel, která se odlišovala od všech ostatních. Hlavní hrdinka, obtloustlá, nevzhledná holka s knírkem a rovnátky, která se bláznivě zamilovala do bohatého a sympatického podnikatele. Primitivní děj a zápletka, ale ruku na srdce, hltali jsme to všichni. Je až neuvěřitelné, že už to bude téměř dvacet let od doby, kdy se tenhle bláznivý seriál poprvé vysílal na našich televizních obrazovkách. Jak vypadá představitelka Betty po tak dlouhé době? Poznali byste ji vůbec?

Od kolumbijských telenovel nikdo nic neočekával, všichni si byli moc dobře vědomi, že je to nehorázná slátanina, a přesto si lidé nenechali ujít mnohdy byť jediný díl. Ošklivka Betty byla klasická romanťárna, kde musela být polovina lidi hodná a druhá polovina strašně zlá a zákeřná.

Hlavním motivem nebylo nic jiného než dva zamilovaní lidé z rozdílných vrstev a poměrů. Tentokrát se ale scénáristé rozhodli, že chudá nešťastná holka je málo, a tak z hlavní hrdinky udělali tlustou, ošklivou holku s knírkem a rovnátky, která se samozřejmě na konci proměnila v krásnou ženu, což bylo jasné někdy od druhého dílu, ale vy jste museli vytrpět všech pět tisíc, než jste se mohli dojmout.

Se soukromím neměla problém

Herečce Aně Maríi Orozco je v současné době šestačtyřicet let a známá je především v Jižní Americe, protože díru do světa se jí coby herečce nepodařilo udělat. Na kontě má sice hlavní role, ale v bohužel jen v seriálových bracích.

Kromě Ošklivky Betty si zahrála v šílenostech jako Psí láska nebo Těžké časy. Ana se nejdříve zamilovala do svého hereckého kolegy, kterého si následně vzala a věřila, že to bude láska na celý život. Nebyla.

Pár se rozvedl a půvabná herečka se rozhodla, že nejlepším lékem na zlomené srdce je cestování. Procestovala Indii a Nepál a začala randit s fotografem Pedrem Frankem. Na šestačtyřicet let vypadá opravdu perfektně a díky důmyslnému převleku v její nejslavnější seriálové roli ji nemohou někteří lidé v reálném životě poznat.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy