Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na baviče Dobrodínského? Neskutečně přibral a parťáku Izerovi nemůže přijít na jméno

Pamatujete si na baviče Dobrodínského? Neskutečně přibral a parťáku Izerovi nemůže přijít na jméno
Zdroj: profimedia.cz/facebook.com
+ Další fotografie
Vybavíte si ještě oblíbenou dvojici imitátorů Marka Dobrodínského a Zdeňka Izera? Prvního zmiňovaného byste jen těžko poznali. Přibral dvacet kilo, upadl v zapomnění a svému parťákovi nemůže přijít na jméno. Co se vlastně mezi nimi stalo? Za vším hledej ženu!

V devadesátých letech nebyl snad den, kdy byste v televizi neviděli Marka Dobrodínského (53) a Zdeňka Izera (49). Jejich jména jim vydělávala statisíce. Zub času je ale poznamenal na vizáži, a navíc jejich přátelství je na bodu mrazu

Marek výrazně přibral, jeho obličej je oteklý a už se mu nedaří oprášit dávno zašlou slávu. Bohužel až dnes si uvědomuje, že jeho image rozhodně není to, co bývala, ale taky přišel o spoustu peněz, když se mezi sebe a Zdeňka snažil protlačit i svou dnes už bývalou ženu Gabrielu Goldovou (42). A to Izer nesl velmi těžce.

„Snažil jsem se jí taky pomáhat, točil jsem s ní, aranžoval jsem jí věci a Zdeňkovi to vadilo… Měl pocit, že se Gábina snaží přiživit na jeho slávě.“ Výsměch osudu ale bylo nakonec to, že ho Gábina odkopla a zamezila mu i styk s jejich synem.

Problémy se na něm podepsaly, vztek zaháněl v jídle a dnes je za kuličku a se Zdeňkem se nebaví. O společné práci nemůže být ani řeč. Ale na své postavě by mohl aspoň trochu zamakat, neuškodilo by mu to.

Související články

Další články