V devadesátých letech nebyl snad den, kdy byste v televizi neviděli Marka Dobrodínského (53) a Zdeňka Izera (49). Jejich jména jim vydělávala statisíce. Zub času je ale poznamenal na vizáži, a navíc jejich přátelství je na bodu mrazu.

Marek výrazně přibral, jeho obličej je oteklý a už se mu nedaří oprášit dávno zašlou slávu. Bohužel až dnes si uvědomuje, že jeho image rozhodně není to, co bývala, ale taky přišel o spoustu peněz, když se mezi sebe a Zdeňka snažil protlačit i svou dnes už bývalou ženu Gabrielu Goldovou (42). A to Izer nesl velmi těžce.

„Snažil jsem se jí taky pomáhat, točil jsem s ní, aranžoval jsem jí věci a Zdeňkovi to vadilo… Měl pocit, že se Gábina snaží přiživit na jeho slávě.“ Výsměch osudu ale bylo nakonec to, že ho Gábina odkopla a zamezila mu i styk s jejich synem.

Problémy se na něm podepsaly, vztek zaháněl v jídle a dnes je za kuličku a se Zdeňkem se nebaví. O společné práci nemůže být ani řeč. Ale na své postavě by mohl aspoň trochu zamakat, neuškodilo by mu to.