Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Pamatujete si Martinu Big, která to přehnala s melaninem? Teď se snaží světu dokázat, že i černošky mají v Baywatch šanci

Ano, tohle se skutečně děje!
+ Dalších 13 fotografií
Německá krasavice Martina Big se proslavila nejen největším poprsím v Evropě, ale také tím, že to ráda a záměrně přeháněla s melaninem. Injekce způsobily, že jí ztmavla kůže možná až o příliš mnoho odstínů. Nyní se rozhodla, že bude černoškou na plný úvazek.

Když to téhle prsatici s melaninem šlo tak dobře, proč to neposunout ještě dál, že? Sama se stále nechce nazývat černoškou, nýbrž exotickou Barbie.

Navíc chce nyní světu dokázat, že i černošky se mohou uplatnit jako záchranářky z Pobřežní hlídky. „Jako malá jsem hrozně obdivovala Pamelu Anderson. Lidé si často myslí, že holky z Baywatch musejí být blondýny se světlou pletí. Myslím, že teď jako černá žena jsem krásnou Baywatch girl,“ svěřila se Martina Dailymailu.

Martina se živila jako letuška, dokud jí její přítel, bývalý pilot, nezaplatil operace prsou v celkové hodnotě 50 tisíc dolarů. Svou lásku si pak začal dotvářet k dokonalosti s pomocí speciální metody, která díky injekcím s melaninem docílí toho, že vám ztmavne kůže. To, že to s injekcemi trochu přepískla, jejímu milému však vadí pouze pramálo. Sám si je totiž také nechává aplikovat a touží se změnit v černocha.

Martina začala svou proměnu, když měla prsa ještě velikosti kávových šálků. Po maximálním naboostování se zaměřila na dokonalé opálení. Propadla melaninu a chtěla vidět, jak daleko jí její tělo dovolí zajít, až se proměnila v legitimní černošku. Nechala si také udělat vlasy, jaké mají černošky, a v blízké době se chystá pro změnu na zvětšení pozadí.

Podle všeho je jejím cílem své pozadí zvětšit a proslavit víc než Kim Kardashian. A to už je pořádný cíl. Držíme Martině palce!

Mohlo by vás zajímat

Další články