Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pamatujete si Lenu z reality show Big Brother? Ráda lovila milionáře, dnes je z ní cudná máma

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Kdo by neznal tuto divokou holku. Proslula tím, že před kamerami v show Big Brother ukázala snad všechno. Její radovánky s Filipem Trojovským jsou nezapomenutelné. Dnes ale Lena Záhorská vychutnává kouzlo rodinného krbu.

Lena vždycky balila pořádně narostlé a vysportované muže. A když měli ještě nějaké ty miliony na účtu, tak to bylo pro Lenu Záhorskou neskutečné afrodiziakum.

Ale ve vile si ho ani nevšimla, protože to byl jen chudý trenér. Zato se zbláznila do Filipa Trojovského, který měl tělo jak antický atlet, a jeho šarmu podlehla.

Dokonce natolik, že si to s ním rozdala i před kamerami. Jenže na něj vyplula minulost v pornu. Hrál v gay filmech pro dospělé a to už Lena nevydýchala, ale ani sám Filip nepočítal s tím, že by spolu dál randili i po opuštění vily. Pro něj to bylo takové rozptýlení. Tak se hned nalepila na Davida Šína.

Ještě aby ne, když vyhrál několik milionů a mohl jí dopřát luxus, který si tolik přála. Jenže výhra nebyla natolik vysoká, aby to vystačilo na celoživotní nicnedělání, a tak jí i vztah se Shrekem zkrachoval.

Jenže se zdá, že ani pak neulovila žádného boháče, zato má to nejcennější, co si žena může přát. Stala se z ní maminka, bydlí zase v Brně, do Prahy jezdí jen sporadicky a vypadá konečně spokojeně. I když už to není ta zábavná Lena, ale nudná žena v domácnosti, tak jí to sluší víc, než když hledala štěstí v Praze v náručích movitých pánů. Teď konečně asi dozrála a vypadá to, že svou rodinu nade vše miluje.

Související články

Další články