Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pamatujete si Kačku, která měsíc v kuse menstruovala na ostrově? Z holčičky přes sexy Robinsonku až k umělé plastelíně

Kačka se začíná pěkně měnit!
Zdroj: instagram
+ Dalších 17 fotografií
Jistě si všichni pamatujete blonďatou krásku z drsné reality show Robinsonův ostrov. Potenciál měla na rozdíl od ostatních slečen velký, ale zradilo ji vlastní zdraví. Soutěž musela nedobrovolně opustit. Po skončení nabrala sice pár kil, ale pomalu se proměňovala v sexy dračici. Nepřehnala to ale? Její nový vzhled některé fanoušky děsí.

Kateřina Šuriáková společně s Nikou Doné byly jedny z mála soutěžících ženského pohlaví v reality show Robinsonův ostrov, které byly do celé soutěže zapálené a neustále si nestěžovaly. Zatímco Nika to opravdu dotáhla až ke konci, Kačka musela soutěž ukončit předčasně.

Menstruovala totiž neuvěřitelných čtyřiadvacet dní a k menstruačním bolestem se ještě přidal zánět močových cest, se kterým musela být okamžitě hospitalizována. Samotná Katka z toho byla hodně zoufalá, protože se držela až do poslední chvíle.

Po skončení ukázala, že je to pěkná divoška a na několika párty to pořádně rozjížděla s alkoholem a kolegyní Petrou Paluskovou. Trochu přibrala, ale zato se mohla pyšnit mnohem větším poprosím než právě zmiňovaná Petra, která je majitelkou silikonových čtyřek.

Z Katky se stala pořádná rajda, ale v poslední době to trochu víc přehání s makeupem. Na poslední fotce, kterou umístila na sociální sítě, vypadá jako vyumělkovaná plastelína. Tak snad se zase navrátí zpátky ke své původní podobě.

Související články

Další články