Kateřina Šuriáková společně s Nikou Doné byly jedny z mála soutěžících ženského pohlaví v reality show Robinsonův ostrov, které byly do celé soutěže zapálené a neustále si nestěžovaly. Zatímco Nika to opravdu dotáhla až ke konci, Kačka musela soutěž ukončit předčasně.

Menstruovala totiž neuvěřitelných čtyřiadvacet dní a k menstruačním bolestem se ještě přidal zánět močových cest, se kterým musela být okamžitě hospitalizována. Samotná Katka z toho byla hodně zoufalá, protože se držela až do poslední chvíle.

Po skončení ukázala, že je to pěkná divoška a na několika párty to pořádně rozjížděla s alkoholem a kolegyní Petrou Paluskovou. Trochu přibrala, ale zato se mohla pyšnit mnohem větším poprosím než právě zmiňovaná Petra, která je majitelkou silikonových čtyřek.

Z Katky se stala pořádná rajda, ale v poslední době to trochu víc přehání s makeupem. Na poslední fotce, kterou umístila na sociální sítě, vypadá jako vyumělkovaná plastelína. Tak snad se zase navrátí zpátky ke své původní podobě.