Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pamatujete si ještě na vítěze X-Factoru? Jiří Zonyga pěkně zešedivěl a kil navíc se nezbavil

Věnuje se ještě zpěvu?
Zdroj: Facebook.com/muzikál Mefisto
První a jediný ročník pěvecké soutěže X Factor ovládl řidič kamionu Jiří Zonyga (52). Vyhrál pěknou částku milion korun a otevřely se mu dveře do českého šoubyznysu. Jak s tím vším vlastně urostlý chlap naložil? Živí se vůbec ještě zpěvem?

Účastník talentové soutěže Jiří Zonyga na šoubyznys nezanevřel, ale na samostatných koncertech ho neuvidíte. Přičichl totiž k divadlu a prkna, co znamenají svět, ho nadchla natolik, že to je jeho zdroj obživy a na nic jiného nemá čas.

Jen trochu zešedivěl, váha se mu nesnížila, byť se hodně snažil, a ježdění kamionem dávno pověsil na hřebík. Hudba je jeho vášeň a je rád, že i peníze mu napomohly k tomu, aby si plnil sny. Část peněz použil i na zlepšení bydlení a na nějaké cestování.

Jestli byste čekali, že mu sláva po X-Factoru vlezla na mozek, tak se mýlíte. Stále je to ten laskavý a přirozený Jirka, který by na sobě nechal dříví štípat. Momentálně ho můžete vidět v muzikálu Mefisto v divadle Hybernia. Jeho hlas jako zvon, který by probudil i mrtvého, si pak už zapamatujete napořád.

Související články

Další články