Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pamatujete si Janu z filmu Láska z pasáže? Prožila tragédii a je z ní ženská jako řemen

Zdroj: csfd.cz
+ Další 3 fotografie
FILM
Jeden z nejslavnějších filmů Lukáše Vaculíka (57) Láska z pasáže spatřil světlo světa v roce 1985. Od té doby se nesmazatelně zapsal do paměti diváků a ti ho i po tolika letech zbožňují. Velkou lásku Vaculíka si zahrála herečka Tatiana Kulíšková (58). Jak dnes vypadá?

Láska z pasáže je už v dnešní době kultovní český film. Jedni ho nenávidí, druhým to je jedno a další na něj nedají dopustit. V osmdesátých letech se holky rozplývaly při sledování této romance.

Lukáš Vaculík byl považován za nejvíce sexy muže Česka a ženy všech věkových kategorií při pohledu na jeho obnažené tělo omdlévaly. Pánové ovšem jistě postřehli, že v Lásce z pasáže se vedle Vaculíka objevila také herečka Tatiana Kulíšková.

Tatiana ve filmu hrála neúspěšnou studentku Janu, lásku Lukáše Vaculíka. Tatianu potkal podobný osud jako její postavu Janu. V pouhých osmadvaceti letech tragicky zahynul její manžel Pavel Juráň.

Nešťastnou náhodou se utopil. „Když zemřel, měla jsem pocit, že už nikdy nebudu mít děti, nepotkám žádného muže. Nebylo to vůbec šťastné období,“ řekla tehdy Kulíšková. V současné době má 58 let a je z ní šmrncovní ženská jako řemen.

Pověstný šarm ji neopustil ani po padesátce a navíc opět hraje v divadle v Trnavě.

Související články

Další články