Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Pamatujete si herce z Dva a půl chlapa jako Toppera a Padáka ze Žhavých výstřelů? To je vážně retro!

Zdroj:
+ Dalších 14 fotografií
Tak to je vážně retro! Kdo by zapomněl na legendární parodii Žhavé výstřely s Charliem Sheenem, jako Topperem Harleyem v hlavní roli? Někteří však už možná opomněli, že si ve Výstřelech zahrál i Sheenův seriálový kolega z Dva a půl chlapa Jon Cryer. Jeho postava Padáka v nás dodnes vyvolává záchvaty smíchu!

Charlie a Alan, dvě hlavní postavy seriálu Dva a půl chlapa. Tedy alespoň dokud bylo s Charliem ještě k vydržení. Ruku na srdce, tahle dvojka se prostě vepsala do dějin A bylo tomu tak dokonce ještě před tím, než tenhle seriál vznikl.

Charlie Sheen a Jon Cryer si spolu totiž stihli zahrát ještě v jednom legendárním bijáku, a sice v komediální parodii Žhavé výstřely, a to dávno před populárním sitcomem. Charlie byl jako Topper Harley dokonce tak ikonický, že se musela natočit ještě dvojka. Jonova postava Padáka jedničku bohužel tak trochu nepřežila, ale i tak se nám jeho charakter opravdu vryl do paměti. Herci k sobě měli odjakživa opravdu dost blízko

Své vedoucí role si nakonec však prohodili. V seriálu Dva a půl chlapa byl vedoucí rolí Charlie a Jonova postava Alana jako vedlejší. Když však Charlie dostal padáka, nechal se slyšet, že seriál bez něj nepřežije ani den. To se ovšem nestalo. Do vůdčí role nebyl dosazen nikdo jiný než Ashton Kutcher, který se vedení zhostil více než důstojně. Alan zůstal sice Alanem, ale do srdcí diváků se už navždy vryl jako druhá hlavní postava

Po Charlieho odchodu to už sice byl trochu jiný seriál, ale dokázal bez Sheena přežít. Ten je nyní v domácí péči lékařů, v domě svých rodičů. Léčí se ze závislosti na alkoholu, se kterou bojuje již od nepaměti Hercovo zdraví, vzhledem k nakažení virem HIV, trochu kolísá. On sám však patří k nestárnoucím legendám stejně jako filmové a seriálové postavy, které ztvárnil.

Související články

Další články