Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Pamatujete si Fičáka Emila z VyVolených? Teď vydělává víc než polovina Čechů!

Pamatujete si Fičáka Emila z VyVolených? Teď vydělává víc než polovina Čechů!
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Reality show
Rozhodně se řadil k hvězdám první řady reality show VyVolení. Řeč je o Emilu Zajacovi (43), jehož hysterické výstupy mají mnozí v živé paměti. I když se snažil po vyřazení ze šmírovací show prosadit v showbyznysu, nakonec svou cestu vzdal. Na čas ze ztratil z povědomí médií, až teď se ho podařilo redakci eXtra.cz vypátrat. Jeho život je plný změn a Emil rozhodně nemá hluboko do kapsy.

Ve vile VyVolených se řadil k největším bavičům a do českého slovníku zavedl pojem fičák. "Po soutěži jsem si dodělal konzervatoř a vyzkoušel si pár menších rolí. Ve filmu nebo třeba v seriálu na televizi Barrandov," prozradil eXtra.cz Emil, který ale neměl moc velké štěstí. V minulosti byl i vyfocen, jak na pouti prodává upomínkové předměty - i takzvané Emilovo štěstíčko. "Byla to taková sranda," obhajuje Emil dnes snímek, o němž si mnozí mysleli, že hvězda VyVolených hodně klesla a je v zoufalé situaci.

Pak se Emil rozhodl, že na čas zmizí a téměř nikdo o něm neměl žádné zprávy. Redakce eXtra.cz ho teď vypátrala a Emil si rozhodně nemůže stěžovat. "Zmizel jsem a jsem rád. Jezdím totiž hodně do zahraničí, kam přes cestovní agentury vozím nadšence za netradičními zážitky. Zrovna nedávno jsem byl v Norsku. Řídím i autobus s lidmi a učím se anglicky," popsal Emil Zajac své živobytí. A rozhodně se nemá špatně. "Vydělávám někdy dobré peníze. Někdy osmdesát tisíc, někdy třicet, někdy padesát, špatně se nemám," prozradil Emil, který ve vile VyVolených předvedl skutečný fičák.

"Jsem rád, že jsem našel práci, která mě baví. V showbyznysu to lehké nebylo. Občas ale něco málo moderuji jen pro známé. Bláznivej Emil jsem zůstal, to je jasný," dodal. Jak si Emil dnes vede a že se trošku zakulatil, na to se podívejte do galerie.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy