Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Pamatujete si dcerku Rachel z Přátel? Hrála ji dvojčata a dnes jsou z nich mladé dámy!

Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
Pamatujete si na miminko Emmu ze seriálu Přátelé? Byla to dcerka Rachel a Rosse. Vzhledem ke svému věku tam moc prostoru neměla. Buď spala, plazila se nebo žvatlala. Teď je ale všechno jinak!

Emmu si zahrála dvojčata, což je docela běžná hollywoodská taktika. I v seriálu Plný dům hrála nejmenší Michelle dvojčata Olsenovy.

V případě Přátel se jednalo o Noelle a Cali Shledovy, kterým je dnes 14 let. Ani jedna si z natáčení nepamatuje ani ň, na svou miminkovskou kariéru vzpomínají jenom skrze fotky. "Naši spolužáci ten seriál sledovali, takže si myslí, že jsme hodně cool," říkají sestry hrdě.

"Všichni na place byli během natáčení Přátel naprosto skvělí a k holkám se chovali jako k princeznám," vzpomíná maminka dvojčat Gretchen Carpenter.

Dnes už hrají jenom menší vedlejší role v seriálech a kariéra před kamerami ani jednu tolik neláká. Obě milují basketbal nebo softbal a svoji školu reprezentovaly i na vědecké olympiádě.

A jaké jsou teď jejich sny? Cali chce získat doktorát z biochemie, stát se vědkyní a vyléčit jednoho dne rakovinu. Poté chce napsat knihu. Její sestra Noelle má zatím skromnější plány. Chce mít vlastní kavárnu, kde by pracovala jako baristka. Že by si přeci jenom pamatovala svoje kavárenské povalečství z natáčení Přátel?

Související články

Další články