Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Pamatujete si českou kopii Jima Carreyho z VyVolených? Z hvězdy se stal barmanem. Jak dnes vypadá?

Pamatujete si Dominika?
+ Další 3 fotografie
Byl hvězdou vily hříchů. Soutěžícího z třetí řady reality show VyVolení Dominika Santholzera (32) si lidé na televizních obrazovkách zamilovali. Byl to showman, který uměl perfektně napodobit hvězdu hollywoodských filmů Jima Carreyho. Jak dnes sympatický bavič žije?

Byl miláčkem reality show, která se mohla pochlubit parádní diváckou sledovaností. Psal se rok 2007, když na televizních obrazovkách odstartovala třetí řada reality show. A opět šlo o hodně povedený výběr obyvatelů vily, kde se smí téměř vše, jen ne opustit její prostory.

Mezi soutěžícími se objevil mladík, který byl rozhodně bavič a jeho grimasy a talent bavil všechny. Ovšem vítězem se nestal. Poté ho chvíli živila popularita, než se z mediálního světa zcela ztratil. Dnes se Dominik živí jako barman v jednom pražském kasinu. „Je to práce jako každá jiná a užívám si to. Lidi už mě nepoznávají, je to dlouho, co jsem byl na televizní obrazovce vidět. Ale něco bych s tím mohl udělat,“ smál se Dominik, který se vizáží moc nezměnil, ale zkrátka už si ho lidé tak nepamatují.

Mohlo by vás zajímat

Další články