Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pamatujete si Aniu, co toužila obšťastnit 100 tisíc mužů? Teď chce naplácat! HŘÍŠNÉ FOTKY UVNITŘ

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
V roce 2013 způsobila Ania Lisewska (22) pořádný rozruch, když na sebe strhla nebývalou pozornost. A to svým hodně odvážným plánem pomilovat se celkem se 100 tisíci muži. A také erotickým nájezdem na Prahu, který skončil neskutečným fiaskem. Neuvěříte, jak dnes rajda s cejchem trapasu vypadá...

Šmudla z Polska si vytrpěla před lety své. Čelila nenávisti, obvinění ze šíření pohlavních chorob, nevyhnuly se jí ani výhrůžky smrtí. Jenže se nevzdala… České republice se aktuálně vyhýbá, když uspořádala sexuální výlet a během jednoho večera si to chtěla rozdat s 1000 muži. Nakonec jí vyprášila kožíšek jen hrstka účastníků, z nichž se k sexuální jízdě na Polce odhodlali jen dva.

Ovšem na sociální síti je ošklivka Ania celkem populární. Její oficiální fanouškovská stránka má téměř 80 tisíc lajků a chybí už jen 20, aby dosáhla na Facebooku svého. A fanoušky láká hodně pikantními snímky raději se zamazaným obličejem, k nimž uvádí komentáře jako: „Chci naplácat…“ či „Chceš víc“ a jiné popisky, které mají přivést další fanoušky na její stránku.

Podle aktuálních snímků, které si můžete prohlédnout v galerii, Ania zhubla a evidentně má sex pořád ráda, možná dokonce víc než v minulosti. A to, že vypadá celkově lépe než před lety, posuďte sami. Ovšem otázkou je, kolik by se našlo odvážlivců, již by ji složili na lopatky. Zřejmě moc ne!

Související články

Další články