Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Pamatujete se na kluky z partičky CHAOZZ? Co asi dělají dnes?

+ Další 2 fotografie
Pamatujete si na ně ještě? Tereza Pergnerová začala moderovat Eso a ukázala nám partičku Chaozz. Hip hop se tehdy u nás vůbec nenosil, ale hvězda zvaná Chaozz začala rychle stoupat.

Počátek jejich kariéry se datuje k roku 1993, ale to si ještě říkali UNIT. V této partičce působili Bass, Rusty a DJ Skupla. Ve stejné době vydal DEPH svoje první demo a dohromady s Fugazem rozběhli svůj nový projekt, se kterým začali vystupovat.

Skupina UNIT se brzy rozpadla a tak mohl vzniknout CHAOZZ. Zakládajícími členy byly Bass, Deph, Fugaz, Rusty, Rychlík a DJ Smog. Začala nová éra a lidi v Česku zjistili, že hudba není jen Karel Gott (76), Lucka Bílá a Helena Vondráčková.

Konečně přišel nový svěží vítr. V roce 1996 vydali své první album nazvané „…a nastal Chaozz“ a vlastně přes noc se z kluků staly hvězdy.

Největších úspěchů dosáhli se songy Policijééé či Planeta opic. Největší podíl na jejich slávě měla komerční televize Nova a především moderátorka Tereza Pergnerová, která ráda obrážela undergroundové kluby, kde byla mezi svýma.

Skupina Chaozz rotovala v hitparádě Eso a obsazovala první místa. Okamžitě se z nich stala historicky nejúspěšnější hiphopová skupina u nás a jejich písničky znal každý.

Další desky a songy už ale takový úspěch nezažily. Ještě se jim dařilo se skvělým singlem Vodopády, který je coververzí hitu od TLC Waterfalls, ale pak už to šlo z kopce.

V době kdy Tereza Pergnerová opouštěla Eso, skupina už nebyla tak zajímavá. Přišli jiní a nutno dodat že lepší.

Chaozz se čas od času sejdou a zahrajou na nějaké párty, ale velká sláva už je pryč.

Každý se věnuje svým projektům. Deph, který měl s Terezou Pergnerovou krátký románek, to dotáh nejdál. Dnes je známý jako rapper KATO a spolu s DJ Skuplou si to dávají jako projekt Prago Union.

Po ostatních se slehla zem. A je to škoda.

Mohlo by vás zajímat

Další články