Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pamatujete na svůdnou zrzku z Básníků? Dnes je hanbatá herečka hvězdou Slunečné

Pamatujete na svůdnou zrzku z Básníků? Dnes je hanbatá herečka hvězdou Slunečné
Zdroj: Archiv
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Krásná herečka Denisa Nesvačilová (29) hraje v divácky oblíbeném seriálu Slunečná postavu mrchy Karolíny, která vyrůstala v dětském domově. S jejím příchodem všem mužům svými půvaby zamotala hlavu a rozjela pořádně žhavé drama. Pro sexy zrzku to ale není první velká role, nejvíce na sebe upozornila ve filmu Jak básníci čekají na zázrak, kde v jedné z pikantních scén poprvé před kamerou odhalila svůj hrudník.

Herečka Denisa Nesvačilová do seriálu Slunečná nastoupila letos v srpnu.

Příchod její postavy ale vyvolal v divácích velkou zlobu, Denisa totiž ztvárňuje mrchu Karolínu, která pochází z dětského domova a má políčeno na Janka. Fanoušci Janka a Týny tak byli velmi naštvaní, že se bude Karolína plést do jejich vztahu, a dokonce samotné herečce Denise posílali výhrůžné zprávy, ke kterým se vyjádřila i sama Eva Burešová. "Je mi to strašně líto. Každá herečka má radost ze své práce a pak, když člověk čte nějaké takové věci, ta radost trochu ubývá. Víme, že máte postavy Týnky a Janka rádi, ale vždy se musí něco dít, aby byl každý díl zajímavý a my tak měli pro vás co točit," napsala k urážlivým komentářům s prosbou na jejich tvůrce, aby tyhle vzkazy už nepsali a dali Denise šanci.

Sexy zrzka zázrakem v Básnících

Krásnou herečku už diváci televizních obrazovek mohli několikrát spatřit. Velmi na sebe upozornila ve filmu Jak básníci čekají na zázrak, kde se diváci skutečně zázraku dočkali, Denisa Nesvačilová ve filmu totiž ukázala hrudník v celé své kráse. "Byla to moje první scéna a lehké to nebylo," vyjádřila se k pikantní scéně v minulosti herečka.

Dále byla k vidění ve známém filmu Miluji tě modře nebo v komedii Maturita. Mimo jiné si zahrála v kriminálním seriálu Labyrint nebo v retroseriálu Vyprávěj.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy