Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pamatujete na šíleného zpívajícího žabáka Crazy Froga? Po letech se opět vrací!

Šílený žabák Crazy Frog.
Zdroj: Profimedia
Legendy YouTube

Šílený žabák Crazy Frog, který v první dekádě nového tisíciletí drtil žebříčky hitparád, se vrací. Modrý animovaný obojživelník, který si jízdou na imaginární motorce ve videoklipu s hudebním motivem ze série filmů Policajt z Beverly Hills dojel na několik týdnů na špičku britské hitparády - kde porazil skupinu Coldplay - se vrátí na YouTube od desátého prosince, informoval zpravodajský server BBC News.

Pro žabákův návrat jeho tvůrci připravili směsici klasických hitů inspirovaných trendy na TikToku. Rozhodnutí vydat novou žabáčí muziku padlo díky zvýšenému zájmu o YouTube, řekl Wolfgang Boss, prezident A&R Sony Music, který produkoval a vlastní všechnu muziku Crazy Froga prostřednictvím své nahrávací společnosti Mach 1.

Boss doufá, že nová nahrávka a video si také najdou novou generaci fanoušků na TikToku, kde vzniká většina dnešního virálního hudebního obsahu. „Když jsme s Crazy Frogem začali, nebyl žádný TikTok,“ řekl Boss. „Ale nyní je nesmírně důležitý. Je to v zásadě platforma číslo jedna, kde lidé sdílejí novou hudbu a zábavné věci spojené s muzikou,“ vysvětlil. Na návratu Boss pracuje s původním dýdžejem projektu Reinhardem "Voodoo" Raithem.

Nový Crazy Frog bude mít penis

Zmíněné video na téma Policajta z Beverly Hills nazvané Axel F, které bylo na YouTube nahráno v roce 2009, do dnešního dne nasbíralo více než tři miliardy zhlédnutí a je 19. nejoblíbenějším videem v dějinách YouTube. Původní singl dominoval žebříčkům hitparád po celém světě včetně Velké Británie, kde se držel na prvním místě čtyři týdny.

Původní video ovšem vyvolalo kontroverzi, protože žabák na něm měl penis, a proto si nejprve vysloužilo zákaz v USA a po stížnostech rodičů britským úřadům musel být obojživelník digitálně zbaven svých pohlavních znaků.

„Na novém videu budeme mít Crazy Froga tak, jak jsme ho původně zamýšleli - s penisem,“ řekl nyní Boss. „Ale budeme muset mít i cenzurovanou verzi, protože americká média tu původní neukážou,“ dodal.

Související články

Další články