Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Pamatujete na roztomilou Al Lambertovou z Krok za krokem? Dnes byste ji jen stěží poznali!

Zdroj: twitter
+ Dalších 10 fotografií
LEGENDA
Christine Lakin (39) proslula především rolí pořádně prostořeké Al Lambertové v seriálu Krok za krokem. Jenže jak vypadá Američanka dnes? Nikdo z jejích fanoušků a diváků by ji dnes na ulici nepoznal!

Talentovaná herečka zažila jako seriálová dcera Patricka Duffyho (69) a Suzanne Somers (72) to nejúspěšnější období. Za roli Al byla dokonce dvakrát nominována na Young Artist Award. V roce 1993 to bylo v kategorii Nejlepší mladá herečka v televizním seriálu a v roce 1994 pak v kategorii Výjimečný mladý soubor v televizním seriálu.

Krok za krokem byl nakonec vysílán 7 let a Christine si zahrála ve 159 dílech. Po jeho ukončení v roce 1998 ale přišlo pro americkou herečku těžší období. Ihned poté se sice objevila v několika dalších seriálech, ale žádný z nich neměl výraznější úspěch. Christine si zahrála i v mnoha komediích, přičemž její nejslavnější role byla Johanka z Arku v kultovní komedii Tráva.

Dodnes stále působí jako herečka. I přesto, že Al Lambertové již není příliš podobná, tak všechny fanoušky jistě zaujme tím, jak báječně stále vypadá. A má pro ně navíc jednu skvělou zprávu. V nedávném rozhovoru totiž prozradila, že by rozhodně byla pro to, aby se natočily další díly Kroku za krokem!

„Hodně z nás už nehraje a dělají jiné věci, takže nevím, jak je to pravděpodobné, ale já bych se rozhodně moc ráda vrátila zpátky.“

Související články

Další články