Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pamatujete na Reginu z VyVolených? Dnes je jí 40 a je to kus!

Regina má božské tělo…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 10 fotografií
Legenda první řady VyVolených Regina Holásková, která se přejmenovala na Reginu Agia, se mimo jiné proslavila i svojí nestydatostí, když se před lačným okem kamery neváhala sprchovat v rouše Evině... Pro bývalou striptérku nahota nebyla nikdy tabu a odhodit podprsenku a kalhotky už vůbec ne. Jenže za dobu, kdy soutěž skončila, vyrostla do krásy... A dnes je to prvotřídní kočička!

Regina ve VyVolených v roce 2005 patřila k hodně výrazným účastníkům. Ráda si dělala, co chtěla, a třeba s nahotou neměla vůbec žádný problém. Na čas se po soutěži vytratila z dohledu médií… Až v roce 2013 o sobě dala vědět, když se na chvíli vrátila do VyVolených a v roce 2016 se objevila v televizní soutěži pro amatérské kuchaře s názvem Prostřeno.

Tehdy šokovala diváky prostředím, v němž žila. Tedy zahradním domkem bez elektřiny a vody… Na nějakou dobu následně opět zmizela. Až teď redakce eXtra.cz získala její aktuální snímky z léta. Na nich se nebojí ukázat svou hodně vymazlenou postavu jen v plavkách při opalování. Je evidentní, že Regina od dob šmírovací reality show vyrostla hodně do krásy a za takovou kočičkou se musí otáčet nejen muži, ale klidně i ženy.

Sami posuďte v galerie, jak se od VyVolených blonďatá kráska a kdysi hodně kontroverzní dívka proměnila. Za její vizáž jí rozhodně tleskáme…

Související články

Další články