Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pamatujete na prostitutku Věru z Výměny manželek? Její služby pánové cení zlatem i na Vánoce

+ Dalších 14 fotografií
čtení od 18 let
DO 18 LET NEVHODNÉ! Před pár měsíci televize Nova odvysílala hodně kontroverzní díl Výměny manželek. Diváky zaujala účastnice kontroverzního dílu paní Věra. Zejména z důvodu, že si na živobytí vydělává prostitucí. A ani poté, co se na Věřino řemeslo přišlo, se svých služeb za peníze nevzdala.

Věra stále prodává své tělo zejména přes známý erotický portál určený lidem, kteří se chtějí seznamovat za účelem sexu. A i když se na internetu strhla lavina kritiky směrem k Věřiným fyzickým proporcím, najdou se někteří pánové, kterým se nabízené služby paní Věry moc líbí...

Účastnice reality show se zkrátka za své řemeslo nestydí. "Dělám to kvůli dětem," nedávno prozradila pro eXtra.cz a stále se těší přízni mužů na erotickém portálu. Její profil je doplněn o její intimní fotografie a mnoho nadržených pánů se v komentářích pod snímky nemůže jejích hříšně kyprých tvarů nabažit.

Věra to má zkrátka ráda. Věří, že dělá dobrou věc. Rozdává mužům radost, plní jim jejich sexuální sny, které jiné ženy nedokáží naplnit, a ještě k tomu si vydělá nějakou tu kačku A to se zkrátka vyplatí...

Podívejte se do galerie, jak Věřiny zkušenosti někteří muži dokáží ocenit. V galerii najdete několik pochvalných komentářů.

Musíme ale upozornit, že mnohé z nich by rozhodně neměli číst lidé mladší 18 let!

Související články

Další články