Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pamatujete na oplácanou SuperStar Alžbětu Kolečkářovou? Velká proměna a dvě děti

Pamatujete na oplácanou SuperStar Alžbětu Kolečkářovou? Velká proměna a dvě děti
Zdroj: Alžběta Kolečkářová archiv / profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
SuperStar
Není to tak dávno, kdy se finalistka SuperStar Alžběta Kolečkářová (28) chlubila, jak se jí podařilo výrazně zhubnout. Teď se ale bude muset na pár měsíců se svou štíhlou postavou rozloučit. Na sociálních sítích oznámila své druhé těhotenství. Se svým přítelem vychovává dvouletého syna Louise.

Alžbětu Kolečkářovou si lidé pamatují hlavně z pěvecké show SuperStar, kde se objevila v roce 2011 a skončila na šestém místě. V té době randila se zpěvákem Michalem Šepsem a měla pěkných pár kilo navíc.

Po skončení soutěže se sice na chvíli odmlčela, ale zpívat nepřestala. Alžběta navíc prošla velkou proměnou. Podařilo se jí zhubnout a nyní čeká již druhého potomka. Zda její druhý potomek bude chlapeček nebo holčička, to bude i pro ni samotnou překvapením. Pohlaví miminka zatím nezná.

Koronavirus mi zpřeházel plány

"Letos se toho stalo opravdu hodně. Tento podivný rok mi přinesl spoustu sil a nadšení z mé práce, ale také spoustu pádů. Nevyšlo několik spoluprací na nových písních a díky koronaviru nám kompletně zrušili všechny plánované letní koncerty. Teď jen trneme, jak to bude na Vánoce. Některé termíny tam máme rezervované už déle než rok," prozradila Alžběta a neskrývala smíšené pocity.

"Bezpečí lidí je samozřejmě to nejdůležitější, ale někdy mi tato opatření hraničí až s politickou propagandou. Já se osobně nevzdávám a věřím, že si do konce roku před mojí mateřskou pauzou ještě někde zahraji," dodala.

Dieta počká, teď se soustředím na druhé miminko

Jak to mám s hubnutím? "Tento rok přinesl současně spoustu zvratů. Sotva se nám podařilo postavit na nohy novou kapelu, začali nám pořadatelé rušit akce. A podobně to je s mým hubnutím. Během těhotenství mě čeká neodmyslitelný příbytek na váze, ale dieta počká. Je to tak, jak má být, vše se děje z určitého důvodu. A já jsem moc šťastná, že na jaře budeme čtyři," uzavírá s úsměvem mladá zpěvačka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy