Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Pamatujete na malou Thylane Blondeau? Dnes je jí 17 a znovu obhájila titul nejkrásnější dívky světa!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 22 fotografií
kráska
Francouzská kráska Thylane Blondeau (17), jejíž fotografie obletěla v roce 2007 celý svět, se znovu stala nejkrásnější dívkou světa. Poprvé se mohla tímto titulem pyšnit, když jí bylo pouhých šest let. Už v útlém věku zaplnila stránky předních módních časopisů, její fotografie byla i na obálce Vogue. Od té doby vyrostla a je z ní opravdu kočka.

Thylane Blondeau se zúčastnila soutěže 100 nejkrásnějších tváří roku 2018. Porazila všechny konkurentky a už podruhé si vybojovala titul nejkrásnější dívky světa. Na Instagramu poděkovala pořadatelům i lidem, kteří jí fandili. Ti ocenili, že titul získal někdo, kdo ke kráse nepotřebuje tunu líčidel.

Říká se, že malá děvčátka ze své krásy vyrostou. U Thylane tomu tak rozhodně není, s přibývajícím věkem je krásnější než kdy dřív. Z roztomilého dítka se stala skoro dospělá žena. Ve svých 17 letech má kráska skvěle rozjetou kariéru, jakou jí mohou jiné modelky jen závidět.

Thylane šla svou první přehlídku už ve čtyřech letech, a to hned pro značku Jean Paul Gaultier, a o deset let později se stala nejmladší modelkou, která kdy pózovala pro Vogue Nyní je dívka ambasadorkou značky L'Oréal a objevuje se na módních přehlídkách těch nejznámějších značek. Objevila se i v jarní kampani Dolce & Gabbana 2017, kde zaujala místo i herečka a zpěvačka Zendaya.

Související články

Další články