Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Pamatujete na heroinovou Katku: Její známý promluvil a je to dost smutné čtení!

+ Dalších 19 fotografií
Feťačka Katka (41) z dokumentu Heleny Třeštíkové na tom podle posledních informací, které má redakce eXtra.cz k dispozici, je zdravotně velmi špatně. Problémy má zejména s imunitním systémem. Podepsalo se na ní dlouhodobé užívání heroinu. A i když je "čistá", jak sama tvrdí, sem tam si dávku něčeho občas dopřeje. Jenže ve hře je aktuálně její zdraví.

Jak prozradila eXtra.cz v poslední reportáži, Katka přečkala zimní měsíce v jakési dílně, kde bylo teplo. „Mám tam pokoj a je tam teplo,“ prozradila před více než půl rokem Katka Bradáčová redaktorovi eXtra.cz na kameru. Od té doby se její život nijak nezměnil.

Redakce získala informace od jejího blízkého kamaráda, který se s ní úzce zná. „Jsme zase na Invalidovně, potkáváme se tam. Když jsem s ní mluvil naposled, tak mi říkala, že na tom zdravotně není dobře. Že má problém s imunitním systémem, což je způsobené dlouhodobým užíváním drog. Dceru prý taky neviděla už hodně dlouho,“ řekl nám člověk z komunity kolem heroinové Katky.

Katka dochází každý den pro dávky metadonu do centra pro závislé na pražskou Bulovku. Metadon je náhražka heroinu a uleví závislým od fyzických problémů. „Přes zimu se nic nezměnilo. Ani to, že si občas dá pervitin. Prostě my narkomani to tak máme. Cesta ven je těžká, mnohdy nemožná. Ale Katka na tom byla hodně dlouho, takže to může skončit tak, že jí zdraví úplně selže,“ dodal člověk z komunikty.

Katka měla velkou šanci se ze všeho dostat. Pomohla jí i režisérka Helena Třeštíková. V jejím případě byla ale chuť k drogám silnější a teď si rozhodnutí Invalidovně ženy vybírá tu nejkrutější daň…

Mohlo by vás zajímat

Další články