Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Pamatujete na Česko Slovensko má talent? Finalista soutěže Juraj Hnilica vzpomíná: VIDEO

Úspěšný finalista soutěže Česko Slovensko má talent z roku 2015 Juraj Hnilica dává o sobě opět vědět. Mladík, který uhranul porotkyni Lucii Bílou, natočil pro redakci eXtra.cz exkluzivní rozhovor, v němž vzpomíná na soutěž, která ho proslavila.

Tehdy Juraje Hnilicu poslala zpěvačka Lucie Bílá z castingu rovnou do finále, kde skončil na třetím místě. Juraj věděl, že se tato šance nebude opakovat, a tak nezahálel. Ihned po soutěži uspořádal úspěšné turné po šesti slovenských i českých městech a pro velký úspěch si to v dubnu letošního roku zopakoval na Slovensku, kde uspořádal dalších osm koncertů. Jak dnes nadaný mladík na svou účast vzpomíná?

„Pro mě to byl velmi silný moment. Zejména v tom hudebním životě, kdy se mi splnil sen,“ prozradil v úvodu Juraj, který zavzpomínal i na Lucii Bílou. Od talentové soutěže se mu podstatně změnil život a začal hrát. Mimo své aktuální tour, jež odstartovalo v Hradci Králové, se netajil tím, že má za sebou množství dalších koncertů v rámci České i Slovenské republiky.

Podívejte se na exkluzivní rozhovor, v němž prozradil aktuální střípky ze svého života, který je více než zajímavý.

Související články

Další články