Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Pamatujete na bláznivou Phoebe z Přátel? Takhle sešle dnes vypadá její představitelka Lisa Kudrow

Lisa dnes vypadá úplně jinak.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 16 fotografií
Kultovní seriál Přátelé známe všichni a tady se spousta z hlavních hrdinu změnila, zestárla či podlehla plastikám. Lisa Kudrow (54), představitelka střelené Phoebe, se také hodně změnila. Věk se jí neskutečně podepsal na vzhledu.

V seriálu Přátelé byla Phoebe výraznou postavou, která byla jednoduše svá. Chovala se tak trochu podivně, měla ty nejbizarnější historky z mládí a také skládala ty nejpodivnější písně, které spoustu lidí v seriálu nechápalo a někdy byly i znechucující.

Seriál hlavní hrdiny doprovází celý život a role z Přátel jim všem zůstala jako nálepka po celou dobu jejich kariéry. Nedávno se objevily fotografie bláznivé blondýnky Phoebe a fanoušci byli v šoku. Opravdu je tohle střelená hvězda seriálu?

Herečka se nejspíše zapomněla nalíčit a upravit, a proto vypadala jako stařena s povadlou pletí. Věk zkrátka nezastaví ani hvězda takové kategorie. Lise ale patří velký obdiv za to, jak své stárnutí zvládá. Měly by si z ní vzít příklad třeba její kolegyně Jennifer Aniston (48) nebo Courtney Cox, které se nemohou smířit s věkem a vyhledávají plastické chirurgy.

Je to s Lisou Kudrow až tak špatné? Nebo to jen lidé přehánějí a na svůj věk vypadá pořád skvěle? Názor si můžete udělat sami v galerii.

Související články

Další články