Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pamatujete na Bastiena a Atreye z Nekonečného příběhu? Podívejte, jak dnes vypadají

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
35 let od natáčení
Tuto překrásnou pohádkovou fantazii z osmdesátých let zná většina z nás. Hlavní hrdina chlapec Bastien, který se díky knize stane součástí Nekonečného příběhu ohromil diváky po celém světe. Od natočení snímku uběhlo už 35 let. Jak se hlavní hrdinové proměnili? Dnes byste je určitě nepoznali.

Nekonečný příběh natočil v roce 1984 režisér Wolfgang Petersen. Na tu dobu byl tento film velmi nákladný. Stál kolem 27 milionů dolarů, což byl v té době pořádný balík, ale hned po uvedení do kin si ho zamilovali velcí i malí diváci natolik, že se dočkal i dvou pokračování.

Pro hlavního hrdinu Bastiena, tedy herce Barreta Olivera znamenala role v Nekonečném příběhu kasovní úspěch a rázem se z něho stala dětská hvězda první velikosti. V roce 1989 se Barret stal členem scientologické církve a od herectví upustil. V umělecké oblasti však působí i nadále a sice jako fotograf.

Představitel Atreye Noah Hathaway se také proslavil takřka po celém světě a získal zástupy fanoušků a fanynek. Nyní žije Noah se svojí manželkou Sameerah a dvěma nevlastními dětmi v Miami, kde si otevřel vlastní obchod s motocykly.

Podívejte se do galerie, jak po pětatřiceti letech vypadají herci, kteří si zahráli v prvním díle slavného Nekonečného příběhu. Dnes byste je na ulici určitě už nepoznali...

Související články

Další články