Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Pamatujete na Andreu z Kobry 11? Ze Semirovy rozverné sekretářky je vetchá stařenka!

Zdroj: archiv, Instagram
+ Dalších 18 fotografií
Brutální proměna
Tempo jejich stárnutí je vražedné! Erdogan Atalay (52), představitel Semira Gerkhana, už změnil revír na domov důchodců. Zubu času ale neunikla ani herečka, která přes dvacet let ztvárňuje sekretářku a jeho ženu Andreu. Takhle teď vypadá Carina Wiese (51)!

Před dvaceti lety byla žhavá sekretářka, čas ale z představitelky Andrey z Kobry 11 udělal babičku, která se brzy neobejde bez chodítka. Z Cariny Wiese (51) je vážená dáma a rozparádit dálniční policisty už by asi nedokázala.

Andrea v nekonečné německé kriminálce začínala jako asistentka, ale dopracovala to až na manželku váženého Semira Gerkhana Ten je pro Němce takovým Iron Manem, akorát bez létajícího obleku. Raději se totiž proletí v autech, jež pak odtáhnou rovnou na šrotiště.

Ani jeho představitel Erdogan Atalay (52) už není v nejlepší formě, z akčního hrdiny se stal prošedivělý stařec, který se už bez kaskadéra neobejde. Spolu s Carinou tak vypadají jako babička s dědečkem, i když svoji jsou pouze v seriálu. Jakmile zhasnou televizní kamery, jsou z nich pouze kolegové.

Související články

Další články