Když krásná Gábina Franková (21) vyhrála Českou Miss, tak její přítel Roman Štěpánek to těžce nesl. Dokonce jí udělal na veřejnosti i pár žárlivých scén a blízké okolí se divilo, proč s ním modelka je. Kamarádi jí také vyčítali, že se moc podřizuje jeho podivným náladám.

„Strašně si Gábinu hlídal a ona se mu snažila vyhovět a poslouchala na slovo. Skoro se stáhla z veřejného života kvůli němu,“ prozradila nám dobře informovaná osoba z prostředí České Miss.

"Sama Gabča nám před pár dny prozradila, ještě než definitivně udělala tečku za dvouletým vztahem, že po boku přítele není tak šťastná, jak se navenek zdá. Jenže to byl jen nějaký slabší moment a za chvíli zase obrátila s tím, že vlastně ve vztahu šťastná je.

Jenže také na ní bylo vidět, že vztah fakt není ráj zalitý sluncem. Cpž se nakonec i potvrdilu. Místo svatby přišel bolestivý rozchod.

Gabča má zlomené srdce a nechtěla se k tomu vyjadřovat, ale my jsme si naprosto jistí, že nebude dlouhého trvání a nějaký fešný boháč krásnou blondýnku uloví.

Už teď stojí před jejím bytem zástupy fanoušků, takže se o modelku rozhodně nebojíme a přejeme jí, aby si našla někoho pořádného, kdo jí bude podporovat a nebude žárlit jako malej kluk.