Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Památka na zesnulého Ondřeje Hodbodě (†19): Nadějný atlet vstoupí do kin ve filmu Zátopek

Památka na zesnulého Ondřeje Hodbodě (†19): Nadějný atlet vstoupí do kin ve filmu Zátopek
Zdroj: Lucky Man Films
+ Dalších 11 fotografií
sebevražda
Devatenáctiletý atletický talent Ondřej Hodboď se rozhodl ukončit svůj život skokem z 10. patra. Jeho odkazem je nejen nespočet sportovních úspěchů, ale i natáčení filmu, který má předpoklady stát se velkým hitem. Ačkoliv se Ondřej ve snímku Zátopek jen mihne, postaral se svou malou roličkou o to, aby po něm na tomto světě zůstala památka, jakou nelze přehlédnout.

Sebevražda mladého sportovce Ondřeje Hodbodě je obrovskou tragédií. Nikdo netuší, proč se mladík rozhodl dobrovolně odejít z tohoto světa - měl milující rodinu, dlouholetou přítelkyni a ve sportu získával jeden úspěch za druhým.

V loňském roce se Ondřej pochlubil na svých sociálních sítích tím, že byl součástí natáčení filmu Zátopek Ten půjde do kin v srpnu příštího roku a ti, kteří mladého atleta měli rádi, se mohou v kinech podívat na jeden z jeho velkých úspěchů.

Kromě fotografií z natáčení, které sdílel sám Ondřej, se pak mladý sportovec objevil i v samotném traileru. Ačkoliv ve filmu neměl velkou roli, už jen to, že se na něm podílel, považoval za úspěch.

Smutné vzkazy

Ondřej Hodboď svou dobrovolnou smrtí zarmoutil mnohé. Nejvíce však jeho odchod zasáhl jeho rodinu a přítelkyni Simču. Ta mu napsala na sociální síť dojemný vzkaz, stejně jako Ondřejův bratr a velký vzor Lukáš, který řekl, že od teď budou vítězit společně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy