Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Pálí ex Elišky Bučkové za vdanou modelkou? Jsi na facky, vzkazuje rybářovi její manžel

Zdroj: archiv
+ Dalších 41 fotografií
Zapalují se mu lýtka?
Eliška Bučková (29) dva roky randila s rybářem Jakubem Vágnerem (36). Jejich vztah bohužel neskončil svatbou, jak si někteří lidé přáli, ale slavný pár se rozešel. Nyní to vypadá, že se známý rybář trošku zakoukal do modelky Renaty Langmannové (32). Problém je v tom, že je tři roky vdaná za Ondřeje Novotného (40), kterého můžete znát jako moderátora Robinsonova ostrova. Ten se svěřil, že by Vágnerovi klidně jednu ubalil.

Michal Hrdlička se ve svém pořadu, kde byl hostem právě moderátor Robinsonova ostrova Ondřej Novotný zeptal, zda mu nevadí, že za jeho ženou pálí muži. Ondřej na tuto otázku odpověděl docela striktně, ale překvapivě.

Nejdříve řekl, že dokud si Renatu Langmannovou nevzal, tak na ni příliš nežárlil. To se ale změnilo, když si ji v roce 2015 vzal za ženu. Od té doby žárlí. „Ale od té doby mi vadí, když si jí muži všímají a ona říká: Ne, oni to tak nemyslí. Nebo jakmile jí píše někdo pozdě večer. Už jsme manželé a ten dotyčný by to měl vědět,“ sdělil pro Revue iDnes moderátor.

V pořadu Michala Hrdličky byl Ondřej už sdílnější. „Řeknu to takhle. Pouze jeden je na facky. Zatím nedostal, ale můžu říct: Jestli se potkáme, rybáři, tak jsi na facky. Bacha na mě,“ řekl zprudka.

Je tedy možné, že za rozchodem Elišky Bučkové (29) a Jakuba Vágnera je krásná modelka? Že by se tichému rybáři začala zapalovat lýtka? Koneckonců když se Hrdlička Ondřeje zeptal, zda se jedná o slavného rybáře, tak už neodpověděl.

Související články

Další články