Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Palestinci plodí děti zpoza mříží: Neuvěříte, v čem pašují sperma z věznic

Vynalézavost
Palestinští vězni rozhodně nechtějí zůstat bezdětní. Chtějí plodit potomky, i když si zrovna odpykávají trest za mřížemi. Způsob, jak pašují ven sperma, vás dostane.

Ani vězni nechtějí opustit tento svět s tím, že po sobě nezanechali žádné následníky rodu. I přesto, že tráví svůj život za mřížemi, tak chtějí mít děti. Palestinci jsou vynalézavější čím dál víc. Většina z nich si v Izraeli odpykává doživotní trest za působení v teroristických organizacích. S informací přišel portál Idnes.cz.

A tak vzhledem k podmínkám, přišli s opravdu bizarními způsoby, jak mít děti i zpoza mříží. Hlavní je propašovat sperma ven k manželce, aby se mohla nechat uměle oplodnit. Ale jak to provést?

Inu Palestinci to dělají například za pomoci zapalovačů či propisek, do kterých sperma jednoduše ukryjí. Vyjímkou nejsou ani pytlíky od chipsů nebo tuby na léky. Pak už jen stačí zásilku předat manželce. Tu si buď převezme ona při návštěvě, ale spíš je pravděpodobnější, že ji sperma doručí vězeň, který byl právě propuštěný.

Související články

Další články