Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Palba kritiky pro Prachaře: Všichni si z něj utahují kvůli Leošovi a nevěrné Agátě

Lidé se Jakubovi vysmívají.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 54 fotografií
Herec Jakub Prachař (34) se nedávno opřel veřejně do Leoše Mareše (41). Svým statusem na Instagramu dal jasně najevo, co si myslí nejen o proběhlé svatbě moderátora s Monikou Koblížkovou (36). To ale neměl dělat. Fanoušci na sociální síti s ním ale postoj nesdílejí, a tak musí Prachař snášet opravdu notnou dávku kritiky.

Není tomu dlouho, co se Leoš Mareš oženil s Monikou Koblížkovou a následně s ní odjel na líbánky do Dubaje. Po návratu Leoš opět všechny překvapil poté, co zveřejnil vzkaz od neznámého kluka jménem Joachim, který žádal Leoše o moderování maturiťáku v roce 2021. V dojemném vzkazu chlapec popisoval, jak bude celá třída šetřit, aby mohla při svém velkém dnu spatřit právě Leoše. Kasičky už ale klidně můžou vyhodit. Leoš jim řekl, že přijede zadarmo.

A i z toho si veřejně udělal legraci Jakub Prachař (34). „Právě jsme se vzali a letíme do Košic na svatební cestu. Kdyby nějaké gymnázium chtělo odmoderovat maturiťák, tak to máte letos zadarmo. Protože jsem dobrá duše. Pište. První vyhrává. Jo a zazpívám. Taky zadarmo,“ napsal na svůj Instagram.

To ale neměl dělat, jelikož je teď pod palbou kritiky svých fanoušků, a co hůř, veřejnou. „Asi je ti líto, že si Tebe nikdo na maturiťák nezve viď? No vidíš, a někdo to odmoderuje zadarmo a ještě si cenní odvahu toho kluka, který mu to napsal. Na tom taky nevidím nic špatného. Bohužel závist je mocnější,“ píší mu lidé do komentářů.

Nazývají ho dokonce nevybíravými výrazy. „Ty si blb…, tomu, na koho narážíš, nesaháš ani po kotníky,“ obhajují fanoušci Leoše. „Místo psaní těchto trapných komentářů k fotce si radši dávej bacha, ať ti zase nenarostou parohy až do nebe,“ naráží jeden z komentů na to, že mu měla být Agáta (32) v minulosti nevěrná.

Samotný Leoš Mareš je ale s vtípkem Jakuba v pohodě. „Vůbec to nevnímám jako útoky. Jakub s Agátou jsou naši přátelé a Jakubova glosa, kterou zmiňujete, mi navíc připadá vtipná,“ řekl moderátor redakci webu Expres.cz. Zdá se, že ten to nese ze všech nejlépe.

Související články

Další články