Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Palác za miliony se nekoná: Aneta Langerová žije skromně, chráněná je jako Kellner

Aneta Langerová bydlí v širším centru Prahy.
Zdroj: Profimedia.cz, eXtra.cz/Martin Procházka
BYDLENÍ

Aneta Langerová (34) před sedmnácti lety zazářila jako kometa, když vyhrála úplně první ročník české SuperStar. Měla davy fanoušků a byl o ni obří zájem, ale zpěvačka zůstala nohama pevně na zemi. A to i v bydlení. Zatímco někteří si stavějí paláce, Aneta si za peníze vydělané koncerty a deskami pořídila jen menší byt v širším centru Prahy.

Aneta Langerová investovala s rozumem

Aneta Langerová bydlí v Praze 7, v domě nedaleko Letenské pláně. Byt si tam koupila hned rok po první SuperStar, aby měla v Praze spaní nastálo, takže do něj zjevně investovala své úplně první vydělané peníze z desky Spousta andělů.

„Aneta je slušná, nenápadná, vždy pozdravila. Nemáme tu s ní žádný problém,“ říkají sousedé Langerové.

Zajímavé je, že výherkyně SuperStar má stejnou ochranu jako nedávno zesnulý miliardář Petr Kellner. Ten si před časem nechal na on-line mapách rozmazat pohled na svůj dům a stejná věc postihla i činžák, v němž bydlí Langerová. Těžko ale říci, zda v tom má prsty ona, nebo někdo ze sousedů.

Vybílený byt

Žena, která se z „rychlokvašky“ dávno změnila ve stálici české hudby, si s bytem zažila i nepříjemný šok. To když ji před deseti lety vykradli zloději a nejenže si odnesli elektroniku za sto tisíc korun, zároveň odcizili i veškerou její tvorbu za sedm let života.

Drtivou většinu věcí se ale policistům podařilo najít a Anetě je vrátili.

Co tají před lidmi

Možná i proto si zpěvačka své soukromí pečlivě chrání a neukazuje ho (a ani na zvoncích není, jen firma jejího bratra). Nevíme ani, zda byt obývá s nějakou láskou, i v tomhle je z pochopitelných důvodů opatrná a soukromí si chrání. Ví se sice, že ji přitahují ženy, tím se Aneta netají, ale nemá potřebu hlásit do světa úplně všechno. Raději se prezentuje písničkami, které sama skládá.

I když se muzikou živí a asi ne úplně špatně, nemá potřebu za vydělané peníz hromadit majetky.

Nechce přijít o svobodu

„Všichni dřeme, abychom si mohli dopřát blahobyt. Materiální svět nám pak ale někdy může zastínit hodnoty každodenního života a vzít nám opravdovou svobodu,“ řekla před časem Aktuálně.

Související články

Další články