Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Pákistánský zajíček (23) neví, co je menopauza: S o 42 let starší Češkou plánuje děti

Pákistánský zajíček (23) neví, co je menopauza: S o 42 let starší Češkou plánuje děti
Zdroj: reprofoto Youtube.com channel UrduPoint.com
láska
Před dvěma měsíci se do Pákistánu vydala česká učitelka (65), která přijala nabídku k sňatku. Svého milého poprvé osobně viděla až po příletu do země a poté si, se svolením rodičů ženicha, mladého Abdullaha (23) vzala. Podle deníku Daily Pakistan je mladík odhodlaný mít se svou manželkou dítě, příliš vzdělaný ale není a ve vlasti je nyní terčem posměchu za to, že neví, co je menopauza.

Česká učitelka angličtiny se stala v Pákistánu televizní hvězdou poté, co byla na kanálu UrduPoint odvysílána reportáž s jejím příběhem lásky. Před dvěma měsíci totiž do země přijela, aby se mohla provdat za o 42 let mladšího Abdullaha.

Pákistánská média projevila o nesourodý pár velký zájem a manželé se nebrání odpovědi na téměř jakoukoliv otázku. Češka, která se podle listu The India Print jmenuje Ariana, se s mladíkem seznámila na Facebooku. Žádost o ruku několikrát odmítla, nakonec ale souhlasila a odletěla do Pákistánu, kde se provdala.

Jakmile se jen trochu zlepší koronavirová situace, chce se Češka i se svým zajíčkem usadit v Česku. Deník Daily Pakistan si ale z Abdullaha udělal legraci, protože vyslovil přání mít se svou polovičkou spoustu dětí. Dle informací deníku má pákistánský malíř jen malé vzdělání a zřejmě netuší, co je menopauza.

Reakce veřejnosti

Vztah české učitelky s pákistánským mladíkem lidé ve velkém komentují na sociálních sítích a Pákistánci příliš optimističtí nejsou. Jedna polovina vyjadřuje obavy z toho, že Češka je pro svého manžela jen možností dostat se do Evropy, druhá si pak myslí, že Ariana hodlá Abdullaha zneužít k pašování drog.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy