Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pákistánský ctitel uhání heroinovou Terezu: Její lásku si chce koupit velkými dary

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 113 fotografií
obdivovatel
Tereza Hlůšková (23) bez nejmenších pochyb prožívá úplně nejhorší období svého života. V pákistánské base strávila ve svém mladém věku již druhé narozeniny. Nepřítomnost její rodiny a fakt, že je nemohla slavit doma, ji rozesmutněl natolik, že jen plakala a nechtěla s nikým mluvit. Náladu se jí snažil zvednout její dlouhodobý ctitel Shoaib Nazai, který jí po kolegovi poslal dary. Ty si Tereza ale nepřevzala.

Podle zdroje serveru Blesk.cz poslal Shoaib Nazai české pašeračce dárky k narozeninám po svém spolupracovníkovi Ramzanovi. Tereza Hlůšková se s ním však ani nesešla, v Pákistánu ji totiž trápí zdravotní problémy a po vězení se má údajně pohybovat v roušce.

Nazai nechtěl prozradit konkrétní obsah balíčku, který Tereze do vězení poslal. „Šlo o nějaké pákistánské oblečení, taky boty,“ sdělil. Třetí věc chtěl ale tajit s tím, že jde o obrovské překvapení, které by nerad prozrazoval veřejnosti. Narozeninový dárek se však k pašeračce prozatím nedostal.

Je možné, že Tereze je jakýkoliv kontakt s Shoaibem Nazaiem nepříjemný. Už několikrát ho totiž odmítla, a to dokonce i ve chvíli, kdy ji požádal o ruku. „Příště se za ní vydám do Koh Lakhpat sám a doufám, že mě bude konečně chtít vidět,“ tvrdí rozhodně Nazai.

Tereza by se možná měla zamyslet nad tím, zda svého ctitele odmítat. Je to totiž jediný člověk zvenčí, který má zájem za ní chodit, kontaktovat ji a nosit jí dary. Jako česká žena, odsouzená na téměř 9 let v pákistánském vězení za pašování heroinu, se cítí sama a je prý neustále smutná. Třeba by jí přítomnost někoho, kdo o ni jeví skutečný zájem, psychicky pomohla.

Související články

Další články