Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Pákistánský ctitel pašeračky: Terezu miluju, svatbu s ní mi schválila i manželka!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 66 fotografií
heroinová romance
Pašeračka Tereza Hlůšková (22), která byla odsouzena na 8 let a 8 měsíců v pákistánské base poté, co byla v lednu roku 2018 zadržena na letišti s 9 kilogramy heroinu v zavazadle, není na svůj smutek sama. Jen jednoho jediného přítele od ní nedělí tisíce kilometrů a to je Shoaib Nazai, právník, který se do Češky na první pohled zamiloval a dokonce jí i požádal o ruku. V těchto těžkých časech jí může být oporou, kterou tolik potřebuje.

Tereza Hlůšková pravidelně chodila k soudu dokonale oblečená a upravená. I to bylo důvodem k tomu, aby se do ní bláznivě zamiloval pákistánský právník Shoaib Nazai, který se serveru Blesk.cz svěřil se vším, co se mu ohledně jeho heroinové lásky honí hlavou.

Podle všeho Nazai potkal Terezu poprvé v momentě, kdy vcházel do soudní síně. „Byl jsem tehdy také u soudu a řešil jiný případ. Tam jsem Terezu spatřil poprvé. Vypadala tak nevinně. Ale to, co se mi na ní nejvíce líbí, je jiná věc. Je velmi pokorná,“ řekl o Hlůškové, která si nyní musí místo luxusu doma zvykat na peklo ve věznici s vražedkyněmi.

Ačkoliv Shoaib Nazai Terezu dle svých slov skutečně miluje, stále je to právník a na její případ se dokáže dívat profesionálně. „Co se týče právního hlediska, trest je férový. Od srdce si však přeji, aby byla Tereza znovu volná. Mé modlitby jsou s ní. Velmi moc si přeji, aby byl Nejvyšším soudem zrušen její trest,“ sdělil zamilovaný Nazai i přesto, že by mohl Tereze přát to nejhorší. Ona jeho lásku totiž neopětuje.

Nazai by mohl Terezu i nenávidět. Když ji totiž požádal, aby se stala jeho ženou, odmítla. „Ano, požádal jsem ji o ruku, a to i přes fakt, že jsem ženatý. Manželka to však chápe a vše mi schválila. Tereza mě ale odmítla a začala mě nenávidět. Chtěl jsem se pak stát jejím přítelem, ale to také odmítla,“ sdělil ctitel, jehož lásku k pašeračce zřejmě jen tak něco nezlomí. Jejich současný vztah je ale chladný i z jiného důvodu. „V kontaktu s ní nejsem. Třikrát jsem ji navštívil během procesu. Teď jsem podal žádost o to, abych ji mohl potkat znovu ve vězení, ale úředníci ji stále nepotvrdili,“ dodal Nazai. Není jasné, zda ho Tereza vůbec bude chtít vidět, je ale zřejmé, že svůj boj o její přízeň jen tak nevzdá.

Mohlo by vás zajímat

Další články