Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Pak že je na odpis! Idol žen Lukáš Vaculík sice zestárnul, ale převálcoval hvězdný seriál Bohéma

Byl to pořádně krvavý souboj.
Zdroj: Profimedia.cz/Česká televize
+ Další 4 fotografie
Kdo si myslel, že herec Lukáš Vaculík (56) patří už do starého železa a své fanynky už dávno nezajímá, tak se opravdu mýlí. Jinak by se mu totiž nepovedlo porazit seriál přímo nabitý hvězdami první velikosti. Jeho Temný kraj na plné čáře rozválcoval tolik očekávanou Bohému.

V neděli večer nastal pořádný souboj o televizního diváka. Premiéru totiž měly rovnou tři nové pořady, tak se televize třásly na konečné výsledky, kdo z nich tedy nakonec nelítostnou bitvu vyhrál.

Prima nasadila nový seriál Temný kraj, kde hlavní roli nehraje jen zlatý retrívr, ale hlavně Lukáš Vaculík, který stále lidi zajímá a pro spoustu žen je pořád nespoutaným idolem. Ukrojil si 1,580 milionu diváků z celkové sledovanosti.

Tím nasadila opravdu velmi vysoko pomyslnou laťku hlavně České televizi, která poslední dobou svými pořady spíš u lidí propadla, než by jimi uchvátila. Sice nové pořady nebyly propadáky, ale na vítězství to nebylo. GEN – Galerie elity národy si pustilo 1,063 milionu lidí. O něco méně pak měl první díl seriálu Bohéma, který mapuje život největších prvorepublikových hvězd – například Oldřicha Nového, Vlasty Buriana a dalších.

Související články

Další články