Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pagáčová v SuperStar 2020 rozčílila exmanažera Bartošové: Hoďte na ni někdo deku

Zdroj: TV Nova, Showpix
+ Dalších 5 fotografií
superstar 2020
Patricie Pagáčová (31) z Ulice diváky v roli porotkyně letošní SuperStar nebaví. Nechápou, jak může herečka hodnotit zpěv, některé rozčiluje i její chování. Patří mezi ně i první manažer zesnulé Ivety Bartošové (†48), který už se neudržel a poslal Terezce Jordánové vzkaz od plic!

SuperStar 2020 je úplně jiná, než jak si ji pamatujeme. Porota má vůbec poprvé pět členů, jenomže pouze tři z nich jsou zpěváci. Usedla v ní i herečka Patricie Pagáčová a mnohým divákům se její angažmá v pěvecké show nelíbí.

Její chování v posledním díle nadzvedlo ze židle i někdejšího manažera Ivety Bartošové. „Můžete někdo hodit na Patricii Solaříkovou deku? Kde ona a jak hodnotí soutěžící v SuperStar!“ rozčílil se Tomáš Gottlieb (70), jenž naopak pochválil Moniku Bagárovou (25).

Poklona Bagárové

„Monika zpěvu rozumí a nepapouškuje své kolegy a její hodnocení já beru, není odtržená od reality,“ vysekl Gottlieb brněnské rodačce poklonu.

Letošní ročník SuperStar vůbec začíná kontroverzně. Přešlap se povedl i Pavolu Haberovi (57), který se zvláštním způsobem pustil do soutěžících romského původu.

Jak porotu, tak diváky zatím nejvíc zaujala patnáctiletá Diana, kterou Bagárová rovnou označila za favoritku celé soutěže.

Související články

Další články